Адміністрація МКППОБ «Добробут» нагадує про необхідність укладення договору на вивіз побутових відходів!

Шановні жителі міста Збараж! Інформуємо Вас що згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники  або  наймачі,  користувачі,  у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення твердих побутових  відходів та здійснюють оплату таких послуг.

Згідно п. 3 рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради від 27.02.2009 року № 47 виконавцем послуг із вивезення та складування твердих побутових відходів по м. Збараж визначено МКП по благоустрою «Добробут».

Відповідно до п.1 ч.3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язується укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги.

Також доводимо до Вашого відома, що згідно п. 3.18 розділу 3 Правил благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Збараж Затвердженні рішенням сесії Збаразької міської ради № VII/3/9 від 01.02.2016 року (далі – Правила благоустрою) власник або користувач земельної ділянки зобов?язаний укласти договір на видалення твердих побутових відходів зі спеціалізованим підприємством (перевізником відходів).

З типовим договором про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та Правилами благоустрою м. Збараж споживачі можуть ознайомитись на офіційному сайті Збаразької міської ради (www.zbarazh-rada.gov.ua).

Додатково повідомляємо, що згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн). Тобто, відсутність договору на вивезення твердих побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою міста Збараж і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, які не заключили договір з вивезення твердих побутових відходів звернутися в адміністрацію Збаразького МКП по благоустрою «Добробут» за адресою місто Збараж, вул. Д. Галицького, 91, для укладання такого договору.

Документи, які потрібні для укладення договору:

• Паспорт власника будинку.

• Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) власника будинку.

• Будинкова книга (необхідна для отримання довідки про склад сім?ї)

• Акт обстеження матеріально — побутових умов (необхідний у випадках, коли людина офіційно не зареєстрована але проживає у будинку по факту, або коли людина зареєстрована але фактично не проживає. Даний акт складає депутат Збаразької міської ради відповідного виборчого округу.