Децентралізація повноважень у сферах державної реєстрації бізнесу та нерухомості.

23 лютого 2016 року заступником міського голови Збаража Андрієм Синчишиним проведено робочу зустріч із заступником начальника Збаразького районного управління юстиції з питань державної реєстрації Віталієм Найко за участю працівників Збаразької міської ради.

В ході зустрічі обговорено ряд питань щодо децентралізації  повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

Звернено увагу на те, що з метою децентралізації та демонополізації адміністративних сервісів у сферах державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно суб’єктами державної реєстрації відповідно до вимог законодавства визначено також органи сільських, селищних та міських рад.

Присутніх ознайомлено з інформаційними матеріалами «Кроки для набуття повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухомість та бізнесу»IMG_5899.

23rd Лютий, 2016