До уваги абонентів природного газу

Збаразьке УЕГГ повідомляє, що згідно з графіком ремонтно – профілактичних робіт на газопроводах Тернопільським Управлінням магістральних газопроводів

18 червня 2018 року з 0900 ранку буде проведено зупинку

ГРС м.Збараж терміном на 3 доби

Від газопостачання будуть відключені м. Збараж та села району: Базаринці, Залужжя, Вищі Луб’янки, Нижчі Луб’янки, Охримівці, Розношинці, Синява, Синягівка, Тарасівка, Зарубинці, Оприлівці, Рогівець, Чернихівці, Чорний Ліс, Чумалі, Березовиця, М. Добромірка, Добриводи, Капустинці, Красносільці, Ліски, Ст. Збараж, Івашківці, Іванчани, Кобилля, М. Глибочок, Шили, Новики, Коршенки.

Газопостачання буде відновлено після закінчення профілактичних і ремонтних робіт на ГРС та газопроводах і повного розрахунку за спожитий природній газ всіма категоріями споживачів !

Просимо перекрити крани на газових приладах та опусках перед ними. При включені газу просимо суворо дотримуватись правил безпеки .

НАГАДУЄМО! При включенні газу будьте уважними і пильними, передайте про це сусідам та знайомим.

Адміністрація Збаразького УЕГГ