До уваги споживачів природнього газу

Збаразьке управління з експлуатації газового господарства повідомляє, що згідно з графіком ремонтно – профілактичних робіт на газопроводах Тернопільським Управлінням магістральних газопроводів буде проведено зупинку

ГРС с.Стриївка з 04 по 05 липня 2017 року та ГРС м.Збараж з 04 по 07 липня 2017 року

Від газопостачання будуть відключені м.Збараж , та села району: Базаринці, Залужжя, Лубянки Вищі та Нижчі, Охримівці, Розношинці, Синява, Синягівка, Тарасівка, Зарубинці, Оприлівці, Рогівець,Чернихівці, Чорний Ліс,Чумалі, Березовиця, М.Добромірка, Добриводи, Капустинці, Красносільці, Ліски, Ст.Збараж, Івашківці, Іванчани, Кобилля, М.Глибочок, Шили, Новики, Коршемки,Гори Стриївецькі, Грицівці, Кретівці, Максимівка, Стриївка, Травневе, Чагарі Збаразькі.

Газопостачання буде відновлено після закінчення профілактичних і ремонтних робіт на ГРС та газопроводах і повного розрахунку за спожитий природній газ всіма категоріями споживачів !

Просимо перекрити крани на газових приладах та опусках перед ними. При включені газу просимо суворо дотримуватись правил безпеки , а саме :

• перевірити , чи перекриті всі газові крани на приладах і опусках до них;

• провітрити приміщення, де встановлені газові прилади, відкривши для цього квартирки;

• не залишати газові прилади без нагляду, оскільки можливе їх самопогасання через наявність повітря у газопроводах.

НАГАДУЄМО! При включенні газу будьте уважними і пильними, передайте про це сусідам та знайомим.

Адміністрація Збаразького УЕГГ

До уваги споживачів природнього газу