До уваги власників дачних і садових будинків.

Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки та реєстрації в них місця проживання” було внесено ряд змін в чинне законодавство, що дозволяють громадянам, у власності яких знаходяться дачні та садові будівлі, перевести дані будівлі у жилі будинки.

Переведення дачних та садових будинків здійснюється відповідно до Постанови КМУ №321 від 29.04.2015р.Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки“.

До уваги власників дачних і садових будинків.

4th Червень, 2015