До уваги жителів Збаразького, Кременецького, Лановецького, та Шумського районів, які мають намір зареєструвати громадське формування, що не має статусу юридичної особи ——————————————

До  уваги жителів Збаразького, Кременецького, Лановецького, та Шумського районів, які мають намір зареєструвати громадське формування, що не має статусу юридичної особи

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Наказом Міністерства юстиції України від 17 червня  2016 року №1717/5  «Про запровадження пілотного проекту у сфері реєстрації громадських формувань», передбачено запровадження пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для отримання детальної інформації –  звертатись

до Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Кременець, вул. Шевченка, 59а, телефон 03546-25233

або

E-mail: kremenets.ternopil@legalaid.gov.ua