Лановецьке об’єднане управління ПФУ Тернопільської області інформує

Про дату виплати пенсії

Дата виплати залежить до якої категорії належить пенсіонер (скажімо, чи це ветеран війни, чи пенсіонер за віком), відомство встановлює черговість виплат: у перші дні місяця пенсії одержують інваліди, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, ближче до кінця місяця-пенсіонери, що працюють. Загалом виплата пенсій в Україні здійснюється з 4 по 25 число кожного місяця. Дату виплати пенсії людині мають обов’язково повідомити.

Зазвичай, виплата пенсій відбувається у чітко встановлені терміни. Внести зміни в цей графік може лише календар. Зверніть увагу: якщо встановлена дата виплати пенсії припадає на святковий або вихідний день, пенсію може бути виплачено достроково, але не раніше ніж за три дні до встановленої дати.

Лановецьке об’єднане управління ПФУ Тернопільської області інформує

30th Березень, 2018