Громадське обговорення щодо добровільного об”єднання громад

Із  жителями міста Збаража 3 червня 2015 року в залі засідань міської ради відповідно до розпорядження міського голови  №35 від 27.05.2015р.   відбулось  громадське обговорення  пропозиції  міського голови  Романа Полікровського щодо ініціювання  добровільного об”єднання територіальних громад. В ході дискусій жителями міста Збаража була підтримана ініціатива міського голови щодо запропонованого добровільного об”єднання територіальних громад. Дана пропозиція також буде розглянута на черговій сесії міської ради з метою   прийняття відповідного рішення.

Громадське обговорення щодо добровільного об”єднання громад

4th Червень, 2015