Інформація про заплановану зміну тарифу на водопостачання

МКП « Збараж» повідомляє, інформацію про заплановану зміну тарифу на водопостачання для опублікування на сайті Збаразької міської ради. Розрахунок тарифу на постачання холодної води для споживачів міста. Згідно розрахунку вартість 1м3 води становитиме:

Інформація про заплановану зміну тарифу на водопостачання

Інформація про заплановану зміну тарифу на водовідведення (по підприємству)

Інформація про заплановану зміну тарифу на водовідведення (с. Цукрового заводу)

Інформація про заплановану зміну тарифу на водовідведення (місто)

Введені в дію очисні споруди.Відновідно збільшилась складова планового тарифу на водовідведення. Таким чином загальна витрата електроенергії на 1 м.куб.складає 4.15 грн в т.ч електроенергія на очисні споруди складає 2,44 грн на 1 м.куб. Також збільшено плановий тариф на оренду майна очисних споруд ,що складає 2.06 грн на 1 м.куб.

Зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб щодо перегляду тарифів на послуги з водовідведення , просимо надавати у письмовій формі протягом 15 днів з дня опублікування цього оголошення за адресою: вул..Б. Хмельницького,2 (Збаразька міська рада) або ж за номером телефону 2-20-03 (МКП «Збараж») чи електронною поштою mkpzbarazh@mail.ru Зауваження та пропозиції прийматимуться протягом 14 днів з часу опублікування даної інформації на сайті міської ради.

Начальник МКП «Збараж» І.Г.Богайчук