Інформація про заплановану зміну тарифу на викачку рідких нечистот

МКП “Збараж” повідомляє інформацію про заплановану зміну тарифу на викачку рідких нечистот. Розрахунок тарифу додається. Згідно розрахунку вартість 1 м.куб. викачки рідких нечистот становитиме:

Структура тарифу на послуги по вивезенню рідких нечистот ( проект) для всіх споживачів

Статті витрат

14,81

Тариф за 1 м.куб. з ПДВ:

88,89

На даний час діючий тариф на викачку рідких нечистот для всіх споживачів за 1 м.куб. складає 62,50 грн без ПДВ. (Тариф був затверджений рішенням виконавчого комітету №83 від 09.06.2017 року.)

Відбулося значне зростання законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати ,а також зростання цін на паливно-мастильні матеріали, запчастини та інші матеріали, які використовуються на проведення ремонтних робіт та обслуговування транспортного засобу.

Зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб щодо перегляду тарифів на послуги з водовідведення, просимо надавати у письмовій формі протягом 10 днів з дня опублікування цього оголошення за адресою: вул. Б. Хмельницького,4 (Збаразька міська рада) або ж за номером телефону 2-20-03 (МКП «Збараж») чи електронною поштою mkpz@ukr.net Зауваження та пропозиції прийматимуться протягом 10 днів з часу опублікування даної інформації на сайті міської ради.

Начальник МКП “Збараж” І.Г.Богайчук

Інформація про заплановану зміну тарифу на викачку рідких нечистот