Лановецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

Зручності в обслуговуванні громадян

Невід’ємною складовою роботи пенсійної служби Збаражчини є комунікаційно-інформаційна ланка у системі зв’язку «Людина – Пенсійний фонд».

Для громадян є можливість отримати консультацію та роз’яснення з питань пенсійного законодавства не звертаючись до Головного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, прийом відвідувачів проводиться в Управлінні згідно графіку виїзного прийому громадян Першим заступником начальника Головного управління Аллою Якубовською.

28th Листопад, 2017

Зручності в обслуговуванні громадян