Лановецьке об’єднане управління ПФУ Тернопільської області інформує

Про довіреність пенсійної виплати

Так стається у житті, що пенсіонер з якихось причин, наприклад, за станом здоровя, не може утримувати пенсію особисто. Тоді він має право уповноважити іншу особу (це може бути хтось із родичів, сусідів), щоб вона одержувала його пенсію за довіреність. Щоправда, таку довіреність треба щороку поновлювати. З метою захисту права пенсіонера заяву про виплату пенсії за довіреністю він має подати в органи Пенсійного фонду.

Зверніть увагу, що за довіреностями, посвідченими, лікувально-профілактичними закладами, пенсію виплачують один раз, після чого довіреність підлягає переоформленню.

Посвідчити довіреність на виплату пенсії можна в нотаріуса. Якщо в населених пунктах немає ні державних, ні приватних нотаріальних контор, доручення посвідчують уповноваженні особи органів місцевого самоврядування.

Лановецьке об’єднане управління ПФУ Тернопільської області інформує

30th Березень, 2018