Депутати міської ради

        Депутат Збаразької міської ради є повноважним і рівноправним членом міської ради – представницького органу місцевого самоврядування.

        У відповідності до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про статус депутатів місцевих рад” депутат наділяється всією повнотою прав, необхідних для забезпечення його реальної участі у діяльності ради та її органів.

СПИСОК ДЕПУТАТІВ ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

1. Антоляк Роман Семенович
2. Багрій Петро Федорович
3. Богайчук Ігор Григорович
4. Богатюк Оксана Миколаївна
5. Грабовський Віктор Васильович
6. Данилевич Ігор Миколайович
7. Домбик Валерій Станіславович
8. Драган Вадим Леонідович
9. Забурський Володимир Євгенович
10. Комендат Максим Володимирович
11. Кухарська Ірина Романівна
12. Лучанко Зеновій Романович
13. Мандзюк Наталія Михайлівна
14. Мартиненко Олександр Валерійович
15. Мельничук Василь Володимирович
16. Напованець Петро Михайлович
17. Напованець Роман Павлович
18. Пилипчук Любомир Іванович
19. Полікровська Тетяна Степанівна
20. Полікровський Іван Степанович
21. Прокоп Володимир Романович
22. Рудан Андрій Миколайович
23. Саричев Олександр Ігорович
24. Світлична Світлана Георгіївна
25. Суконнік Валерій Іванович
26. Юзьвак Богдан Євгенович

 

Також можна ознайомитися на сайті ЦВК: Центральна виборча комісія

Депутати міської ради

        Депутат Збаразької міської ради є повноважним і рівноправним членом міської ради – представницького органу місцевого самоврядування.

        У відповідності до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про статус депутатів місцевих рад” депутат наділяється всією повнотою прав, необхідних для забезпечення його реальної участі у діяльності ради та її органів.

СПИСОК ДЕПУТАТІВ ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

1. Антоляк Роман Семенович
2. Багрій Петро Федорович
3. Богайчук Ігор Григорович
4. Богатюк Оксана Миколаївна
5. Грабовський Віктор Васильович
6. Данилевич Ігор Миколайович
7. Домбик Валерій Станіславович
8. Драган Вадим Леонідович
9. Забурський Володимир Євгенович
10. Комендат Максим Володимирович
11. Кухарська Ірина Романівна
12. Лучанко Зеновій Романович
13. Мандзюк Наталія Михайлівна
14. Мартиненко Олександр Валерійович
15. Мельничук Василь Володимирович
16. Напованець Петро Михайлович
17. Напованець Роман Павлович
18. Пилипчук Любомир Іванович
19. Полікровська Тетяна Степанівна
20. Полікровський Іван Степанович
21. Прокоп Володимир Романович
22. Рудан Андрій Миколайович
23. Саричев Олександр Ігорович
24. Світлична Світлана Георгіївна
25. Суконнік Валерій Іванович
26. Юзьвак Богдан Євгенович

 

Також можна ознайомитися на сайті ЦВК: Центральна виборча комісія

backtotop