Міський голова

Foto_Polikrovskui_8x10Полікровський Роман Степанович, народився 24 грудня 1979 року в м. Збараж, Тернопільської області, в сім‘ї робітників.

Громадянин України.

В вересні 1986 року пішов до першого класу Збаразької ЗОСШ №2, яку закінчив у 1995р.

Восени 1995 року поступив у Збаразьке ПТУ-25, яке закінчив у 1998році.

З грудня 1998 року по липень 2001 року працював у Збаразькій ЦРКЛ на посаді електромонтера.

У вересні 2003 року поступив на перший курс Тернопільського національного економічного університету, який закінчив у червні 2008 року, отримавши диплом з відзнакою про повну вищу освіту за спеціальністю “Економіка підприємств”.

З червня 2008 по грудень 2010року був зареєстрований приватним підприємцем.

З грудня 2010 по грудень 2012 року працював менеджером автосервісу.

В серпні 2007 року став співзасновником та обраний керівником Тернопільської обласної благодійної організації “Дім Милосердя”, яким являюсь і по цей день.

Проживаю в Україні з 1979 року.

В жовтні 2010 року обраний депутатом Збаразької районної ради від Політичної Партії “Фронт Змін”.

Збаразькою районною радою обраний головою постійної комісії з питань духовності, культури, мистецтва та національного відродження, яким являюсь і по цей день.

Безпартійний.

Християнин.

Одружений, маю 4 дітей.

Дружина – Полікровська Тетяна Степанівна, 27.04.1986р.н., медична сестра Збаразької ЦРКЛ, на даний час перебуває у декретній відпустці.

Дочка – Полікровська Каріна Романівна, 05.03.2006р.н.

Дочка – Полікровська Мілана Романівна, 20.10.2008р.н.

Дочка – Полікровська Юліана Романівна, 14.06.2011р.н.

Син – Полікровський Владислав Романович, 31.12.2013р.н.

Батько – Полікровський Степан Іванович, 07.08.1941р.н., пенсіонер.

Мати – Полікровська Марія Ярохтеївна, 06.05.1944р.н., пенсіонер.

25 травня 2014 року – обраний міським головою Збаража.

10 червня 2014 року – приступив до виконання обов’язків міського голови.

Міський голова

Foto_Polikrovskui_8x10Полікровський Роман Степанович, народився 24 грудня 1979 року в м. Збараж, Тернопільської області, в сім‘ї робітників.

Громадянин України.

В вересні 1986 року пішов до першого класу Збаразької ЗОСШ №2, яку закінчив у 1995р.

Восени 1995 року поступив у Збаразьке ПТУ-25, яке закінчив у 1998році.

З грудня 1998 року по липень 2001 року працював у Збаразькій ЦРКЛ на посаді електромонтера.

У вересні 2003 року поступив на перший курс Тернопільського національного економічного університету, який закінчив у червні 2008 року, отримавши диплом з відзнакою про повну вищу освіту за спеціальністю “Економіка підприємств”.

З червня 2008 по грудень 2010року був зареєстрований приватним підприємцем.

З грудня 2010 по грудень 2012 року працював менеджером автосервісу.

В серпні 2007 року став співзасновником та обраний керівником Тернопільської обласної благодійної організації “Дім Милосердя”, яким являюсь і по цей день.

Проживаю в Україні з 1979 року.

В жовтні 2010 року обраний депутатом Збаразької районної ради від Політичної Партії “Фронт Змін”.

Збаразькою районною радою обраний головою постійної комісії з питань духовності, культури, мистецтва та національного відродження, яким являюсь і по цей день.

Безпартійний.

Християнин.

Одружений, маю 4 дітей.

Дружина – Полікровська Тетяна Степанівна, 27.04.1986р.н., медична сестра Збаразької ЦРКЛ, на даний час перебуває у декретній відпустці.

Дочка – Полікровська Каріна Романівна, 05.03.2006р.н.

Дочка – Полікровська Мілана Романівна, 20.10.2008р.н.

Дочка – Полікровська Юліана Романівна, 14.06.2011р.н.

Син – Полікровський Владислав Романович, 31.12.2013р.н.

Батько – Полікровський Степан Іванович, 07.08.1941р.н., пенсіонер.

Мати – Полікровська Марія Ярохтеївна, 06.05.1944р.н., пенсіонер.

25 травня 2014 року – обраний міським головою Збаража.

10 червня 2014 року – приступив до виконання обов’язків міського голови.

backtotop