ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Відповідно до ст. 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” повідомляємо, що 04.01.2017 року в мережі інтернет на офіційному Веб-сайті Збаразької міської ради опубліковано проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу проектів рішень виконавчого комітету Збаразької міської ради „Про затвердження тарифу на послугу з користуванням громадською вбиральнею МКП по благоустрою “Добробут”, Про затвердження тарифів на послугу МКП “Збаразький міський ринок “Оболоння”.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з моменту опублікування проектів даних рішень.

Поштова адреса: 47302, м. Збараж, вул. Б.Хмельницького,4 , тел. 2-14-12., info@zbarazh-rada.gov.ua

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

4th Січень, 2017