Оголошення про результати конкурсу по вибору оцінювача

В Збаразькі міські раді 31.01.2018 р. відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

Переможцем конкурсу визнано: ФОП Вірковську О. В. на виконання експертної грошової оцінки земель : по вул Грушевського площею 0,0061 га. мета проведення оцінки: визначення ціни земельної ділянки для викупу. Вартість робіт-2200грн.; строк виконання робіт – 2 робочих дні. земельної ділянки по вул. Грушевського площею 0,0032 га. -мета проведення оцінки: визначення ціни земельної ділянки для викупу. Вартісnь оцінки-2100 грн. строк виконання робіт – 2 робочих дні.

Оголошення про результати конкурсу по вибору оцінювача

12th Лютий, 2018