Оголошення (реєстрація місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб)

Збаразька міська рада повідомляє, що відповідно до Закону України від 10.12.2015р. №888-VІІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг” з 04 квітня 2016 року реєстрація місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб здійснюється  в приміщенні міської ради (на другому поверсі).

6th Квітень, 2016