Порушення правил благоустрою в м.Збаражі

Протягом травня та початку червня 2015р. уповноваженими на те особами були складені ряд адміністративних протоколів з приводу порушення ст.152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Переважна більшість даних протоколів складена на власників кіосків та інших торговельних пунктів в зв’язку із відсутністю ящиків (урн) для сміття. А тому повідомляємо, що згідно діючих правил благоустрою м.Збаража власники павільйонів, кіосків, малих архітектурних форм та торговельних пунктів забезпечують встановлення ящиків для сміття та освітлення в темну пору доби.

Шановні жителі, гості м.Збаража просимо вас дотримуватись встановлених рішенням сесії Збаразької міської ради №166 від 12.12.2006р. правил благоустрою та не допускати їх порушення, оскільки саме таким чином ми зможемо зберегти наше місто охайним та привабливим.

Додатково повідомляємо, що порушення ст.152 КупАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340) до вісімдесяти (1360) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (870) до ста (1700) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення правил благоустрою в м.Збаражі

15th Червень, 2015