Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Збаразька міська рада пропонує для розгляду та обговорення громадськості, з метою одержання зауважень та пропозицій від громадян, проект рішення виконавчого комітету “Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, які здійснюються у режимі маршрутного таксі”. З даним проектом можна ознайомитись на офіційному сайті Збаразької міської ради (www.zbarazh-rada.gov.ua в рубриці регуляторні акти). Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення просимо надсилати у письмовій формі протягом місяця з дня опублікування даного повідомлення на адресу: Збразька міська рада вул. Б.Хмельницького,4 м.Збараж Тернопільської області (info@zbarazh-rada.gov.ua)

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

13th Березень, 2017