Повідомлення про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Збаразька міська рада повідомляє про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо працівника Збаразької міської ради Костенкової О.В.

Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подано Костенковою О.В. шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”

Сканований документ

2nd Липень, 2019