Повідомлення про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Збаразька міська рада повідомляє про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо працівника Збаразької міської ради Вавро Ольги Володимирівни.

- Розпорядження міського голови №12-ос від 17.03.2017р. “Про проведення перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади”.

- Заява про  проведення перевірки.

Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подано Вавро О.В. шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”.

22nd Березень, 2017

- Заява про  проведення перевірки.