Повідомлення про закінчення перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади””

03.02.2016р. в Збаразькій міській раді закінчено проведення перевірки щодо таких осіб:

- Синчишин Андрій Дмитрович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

- Олексюк Наталія Євгенівна, спеціаліст-юрист.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до даних осіб не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

3rd Лютий, 2016

- Олексюк Наталія Євгенівна, спеціаліст-юрист.