Повідомлення про закінчення перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади””

17.12.2015р. в Збаразькій міській раді закінчено проведення перевірки щодо таких осіб:

– Присяжнюк Олександр Анатолійович, начальник юридичного відділу;

– Петрієва Альона Олексіївна, начальник загального відділу;

– Бутрин Ірина Володимирівна, спеціаліст І-ї категорії – бухгалтер;

– Кіт Ігор Володимирович, спеціаліст І-ї категорії – інженер-програміст;

– Заблоцька Ірина Ярославівна, спеціаліст І-ї категорії з питань містобудування та земельних відносин;

– Гарбуз Мар’яна Степанівна, спеціаліст-адміністратор;

– Свистун Роман Степанович, фахівець з цивільної оборони та мобілізаційної роботи;

– Кіт Олена Володимирівна, спеціаліст-архіваріус;

– Швидка Ольга Дмитрівна, спеціаліст-адміністратор;

– Покрепа Надія Юріївна, спеціаліст-юрист.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до даних осіб заборон, передбачених Законом України “Про очищення влади” не виявлено.

Related Topics