Повідомлення про закінчення перевірки відповідно до ЗУ “Про очищення влади”

19.04.2016р. в Збаразькій міській раді закінчено проведення перевірки щодо таких осіб:

- Опалюк Марія Яківна, заступник міського голови — начальник фінансово-господарського відділу;

- Мартиненко Ольга Миколаївна, начальник відділу містобудування та земельних відносин.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до даних осіб не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

Повідомлення про закінчення перевірки відповідно до ЗУ “Про очищення влади”

19th Квітень, 2016