Проект рішення Збаразької міської ради “Про затвердження Положення про порядок залучення інвесторів до реалізації інвестиційних проектів (будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) по об’єктах містобудування різного призначення (в т.ч. незавершених будівництвом)”

Проект рішення “Про затвердження Положення про порядок залучення інвесторів до реалізації інвестиційних проектів (будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) по об’єктах містобудування різного призначення (в т.ч. незавершених будівництвом)”

Polozhennia_pro_vybir_investora

25th Лютий, 2016