Проекти рішень на дев’яту сесію VII cкликання Збаразької міської ради

Проект рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року”
Додаток 1 до проекту рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року”
Додаток 2 до проекту рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року”

Проект рішення “Про внесення змін до рішення №VІІ/2/2 від 23.12.2015 року “Про міський бюджет на 2016 рік””

Проект рішення “Про затвердження програми забезпечення публічної  безпеки і порядку, протидії злочинності в м. Збаражі”

Проект рішення “Про укладання угоди про надання субвенцій”

Проект рішення “Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад “

Проект рішення “Про преміювання міського голови та його заступників, секретаря міської ради”

Проект рішення “Про затвердження Положення про тендерний комітет”

Проект рішення “Про затвердження Положення про комісію з питань  наповнення місцевого бюджету м. Збараж”

Проекти рішень на дев’яту сесію VII cкликання Збаразької міської ради

15th Липень, 2016

Проект рішення “Про укладання угоди про надання субвенцій”

Проект рішення “Про затвердження Положення про тендерний комітет”