Проекти рішень на двадцять восьму сесію VII cкликання

Проект рішення “Про затвердження Положення про Молодіжну міську раду при Збаразькій міській раді”

Проект рішення “Про вступ Збаразької міської ради до Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації “Енергоефективні міста України”

Проект Положення “Про електронні консультації”

Проект рішення “Про внесення змін до рішення №VІІ/26/2 від 20.12.2018 року “Про міський бюджет на 2019 рік”

Проект рішення “Про започаткування проведення конкурсів соціальних проектів”

Проект рішення “Про затвердження програми приватизації майна комунальної власності м. Збаража на 2019-2021 року”

Проект рішення “Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки по вул. Чорновола, 51 м. Збаража”

Проект рішення “Про затвердження Програми забезпечення правопорядку та вдосконалення превентивної діяльності Збаразького відділення поліції на території міста Збараж на 2019-2021 роки”