Проекти рішень на шосту сесії VII cкликання Збаразької міської ради

Проект рішення “Про внесення змін до рішення №VІІ/2/2 від 23.12.2015 р. “Про міський бюджет на 2016 рік

Проект рішення “Про укладання угоди про надання субвенцій”

Проект рішення “Про затвердження програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в м. Збаражі”

Проект рішення “Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Збараж”
Додаток №1 “Програма поводження з твердими побутовими відходами у м.Збараж”

Проект рішення “Про надання дозволу на укладення договору оренди майна”

Проект рішення “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Волошину Б.Ф.”

Проект рішення “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Данилевич І.П.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Бабію В.Н.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Брошняк Ю.Р.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Глібчуку О.С.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність гр. Гніздицькій Л.П.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Дейченковій Л.Т.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Деркачу В.Ф.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Залеській М.О.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  спільну сумісну власність гр. Камінській Л.А. та гр. Наконечному Р.А.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Мандрику Б.С.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Мандрику О.С.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Шульгаю В.В.

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Шумайко І.В.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Юрчинській Л.Б. “

Проекти рішень на шосту сесії VII cкликання Збаразької міської ради

22nd Квітень, 2016

Проект рішення “Про укладання угоди про надання субвенцій”

Додаток №1 “Програма поводження з твердими побутовими відходами у м.Збараж”

Проект рішення “Про надання дозволу на укладення договору оренди майна”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Бабію В.Н.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Брошняк Ю.Р.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Глібчуку О.С.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Деркачу В.Ф.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Мандрику Б.С.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Мандрику О.С.”

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Шульгаю В.В.

Проект рішення “Про передачу земельної ділянки у  власність  гр. Шумайко І.В.”