Проекти рішень на третю сесію Збаразької міської ради VII скликання

Проект рішення “Про Регламент виконавчого комітету міської ради”

Проект рішення “Про затвердження річного земельного звіту про наявність земель та розподіл їх по землекористувачах, власниках землі та угідь станом на 01. 01. 2016 року”

Проект рішення “Про затвердження плану роботи сесій міської ради на 2016 року”

Проект рішення “Про внесення змін до Регламенту Збаразької міської ради VII скликання”

Проект рішення “Про затвердження проекту землеустрою  та передачу земельної ділянки у власність  ОСББ “Любава-2014” по  вул. Стуса, 22 м. Збаража”

Проект рішення “Про внесення змін до рішення міської ради №166 від 12.12.2006 року “Про затвердження правил благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Збаражі”.

Проект рішення “Про доповнення плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік”

Проект рішення “Про надання згоди щодо оренди приміщення”

Проект рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2015 рік”
Додаток №1  до рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2015 рік”