У Збаражі на майдані Івана Франка зацвітуть троянди

В пам’ять загиблих героїв Небесної сотні  збаражани під час толоки 29-30 квітня будуть висаджувати троянди в центрі міста.

Таке рішення прийняли учасники наради за участю в. о. міського голови Оксани Пелех, активістів громадської організації «Відродження Збаража» (координатор − Марія Багрій), архітектора Юрія Вербовецького,  дизайнера Оксани Федчишин, сім’ї підприємців Лілії та Романа Генди, інженера МКП «Добробут» Бориса Гнипа.− Необхідна кількість троянд спеціальних сортів і відповідного розміру буде завезена на майдан. Кожен, хто бажає, зможе купити кущик за ціною 16-25 гривень і висадити його на клумбу, тим самим внісши свій вклад у потрібну справу облагородження нашого міста. Розпочнеться акція о 10год.30 год. у вівторок 29 квітня. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатись до акції і виконати обов’язок  перед героями Небесної сотні і власними руками прикрасити центр міста  Збаража.

Окрім майдану І. Франка активісти планують прикрасити і кільце на роздоріжжі біля автозупинки навпроти танка. Тут школярі ЗОШ №2 з вчителями висадять квіти жовтих і голубих кольорів, що символізують національний Прапор України.

Отож запрошуємо усіх жителів а також гостей міста до благородної справи.

У Збаражі на майдані Івана Франка зацвітуть троянди

24th Квітень, 2014

Отож запрошуємо усіх жителів а також гостей міста до благородної справи.