Відповідь на електронну петицію гр. Синюті М.Ю. про “Ремонт дорожнього покриття вулиці, головного в’їзду у с.Залужжя”

Вашу електронну петицію від 31.01.2017 року, розглянуто.
На петицію «Ремонт дорожнього покриття вулиці, головного в’їзду у с.Залужжя» повідомляємо, що найближчим часом розпочнеться ямковий ремонт згаданої ділянки дороги та роз’яснюємо, що ремонтні роботи капітального характеру проводяться при відповідному фінансовому забезпечені з міського бюджету. Інформуємо, що переліком об’єктів капітального ремонту доріг на 2017 рік коштів на проведення ремонту асфальтобетонного покриття дорожнього покриття вулиці, головного в’їзду у с. Залужжя не передбачено. Враховуючи наведене на даний час задовольнити Ваше прохання в повній мірі не вбачається за можливе.
Одночасно інформуємо, що можливість проведення ремонтних робіт за вищевказаною адресою буде розглядатися при перегляді міського бюджету, а першим кроком передбачаємо замовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт по об’єкту «Ремонт дорожнього покриття вулиці, головного в’їзду у с. Залужжя».
Після виготовлення проектно-кошторисної документації виконавчим комітетом Збаразької міської ради буде здійснено пошук фінансування на проведення робіт, можливим варіантом розглядаємо співфінансування із Залужанською сільською радою.

Міський голова Збаража
Р.С. Полікровський

10th Березень, 2017

Вашу електронну петицію від 31.01.2017 року, розглянуто.

Міський голова Збаража
Р.С. Полікровський