Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років

25 листопада українці і світ, як і кожного року, вшанують пам’ять вбитих Голодомором 1932-33 років.  Традиційно відбудеться громадська акція «Запали свічку». О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, під час якої українці запалять свічки біля Меморіалів Голодомору. В цей час кожен бажаючий може долучитися до вшанування пам’яті загиблих співвітчизників і встановити свічку нhqdefaultа своєму підвіконні. Закликаємо усіх збаражан обмежити проведення розважальних заходів.

Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років

25th Листопад, 2017