Збаразька міська рада налагоджує співпрацю з «Інститутом права»

Міський голова Збаража Роман Полікровський провів робочу зустріч з головою Тернопільської обласної правозахисної громадської організації «Інститут права» Іваном Парубієм. Йшлося про організацію у Збаражі кваліфікованих юридичних консультації та безкоштовних юридичних семінарів.

– Нашою метою є роз’яснення людям чинного законодавства простою мовою, – зазначив Іван Парубій. – Наші консультації, здебільшого, включають актуальні проблеми людей, що розглядаються у судах. Коли стикаєшься з кодексом, то важко зрозуміти усі нюанси. По такому ж принципу вибираємо теми для семінарів. Усі члени нашої організації мають великий досвід в практичній юриспруденції, найменший стаж роботи в галузі права одного із засновників організації становить більше восьми років. У нашій діяльності враховуємо досвід практичний та життєвий. Адже нюансів у судовій практиці є багато. За рік часу законодавство у нашій країні може суттєво мінятись. Тому, відвідувачі наших семінарів можуть отримати професійну консультацію у різних сферах. Принцип нашої роботи – «мало знати законодавство – ним необхідно ефективно користуватись». По тематиці семінарів особливу увагу приділяємо темі кредитування. В наш час це дуже актуально. Багато людей потрапляють в цю пастку. Відвідувачі наших семінарів професійну юридичну консультацію отримують безкоштовно.
За словами Івана Парубія, мета діяльності «Інституту права» сприяння формуванню у людей правової свідомості й культури, забезпечення доступності правової допомоги, зокрема розвиток системи безоплатної вторинної правової допомоги всім категоріям громадян у цивільних та адміністративних справах.
У свою чергу міський голова Збаража Роман Полікровський наголосив, що він завжди готовий підтримати усі законні ініціативи, які спрямовані на допомогу громаді.foto instutyt prava_1