Збаразька міська рада присвоїла загиблому на Луганщині бійцю Тарасу Михальському звання «Почесний Громадянин міста Збаража»(посмертно).

Збаразька міська рада прMuxalskiисвоїла загиблому на Луганщині бійцю Тарасу Михальському звання «Почесний Громадянин міста Збаража»(посмертно). Рішення було прийнято на сесії Збаразької міської ради вчора, 29 квітня.
“Враховуючи великий вклад у боротьбу за звільнення України від агресора під час антитерористичної операції , з метою вшанування пам’яті загиблого на Сході України учасника АТО та з нагоди відзначення Дня міста Збаража, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила присвоїти звання «Почесний громадянин міста Збаража» уродженцю міста Збаража Тарасу Михальському, за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, героїзм і самопожертву під час проведення антитерористичної операції на Сходу України, який віддав своє життя в ім’я Вільної Незалежної України (посмертно)”, – йдеться у рішенні сесії Збаразької міської ради.