Звернення міського голови Полікровського Р. С. до депутатів Збаразької міської ради щодо допомоги, підтримки, ініціативи та активності у зборі матеріальних ресурсів, продуктів харчування, засобів першої необхідності, які будуть передані нашим військовим, що перебувають у зоні АТО

ШАНОВНИЙ ДЕПУТАТ!

Військові нашої армії сьогодні захищають наше з вами сьогодення і майбутнє наших дітей. Крім моральної та духовної підтримки їм вкрай потрібні ліки, засоби особистої гігієни (мило, пральний порошок, зубна паста, рушники), одяг, амуніція та спецзасоби, продукти харчування.

Складні обставини, в яких опинилася наша держава, зобов’язують нас з Вами звернутися до мешканців нашого краю, наших виборців (в рамках свого округу) – підприємців, бізнесменів, благодійників, звичайних громадян – з проханням надати посильну фінансову допомогу підрозділам Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України.

Прошу Вашої допомоги, підтримки, ініціативи та активності у зборі матеріальних ресурсів, продуктів харчування, засобів першої необхідності, які будуть передані нашим військовим, що перебувають у зоні АТО.

Міський голова Збаража

Р. С. ПОЛІКРОВСЬКИЙ