Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Оголошення

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, про оприлюдення проекту регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Збаразької міської ради “Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік”.

Розробник проекту – Фінансове управління Збаразької міської ради.

Мета проекту- встановлення на території Збаразької міської ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються розробником проекту, протягом одного місяця з моменту оприлюднення проекту даного рішення, в письмовій формі за поштовою адресою: 47302, м. Збараж, майдан І. Франка, 1 (Фінансове управління Збаразької міської ради), а також ел. адреса : finuprzbarazh@ukr.net.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради за електронною адресою: https://www.zbarazh-rada.gov.ua/ , в розділі “Регуляторна політика”.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту