Допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам, згідно постанови КМУ №332 від 20.03.2022 р. продовжено до 30.04.2024 р. Для подачі документів по відновленню допомоги Вам необхідно звернутися до відділу “Центр надання адміністративних послуг” Збаразької міської ради.
До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!
Читайте також ГОЛОВНАІнші публікації категорії ГОЛОВНА »
Читайте також ЦНАПІнші публікації категорії ЦНАП »
- Увага!!! В ЦНАПі 1, 2, 3, 4, 5 липня 2024 року проводитиметься прийом заяв на компенсацію витрат щодо тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб за червень місяць 2024 року
- Увага!!! В ЦНАПі 3, 4, 5 червня 2024 року проводитиметься прийом заяв на компенсацію витрат щодо тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб за травень місяць 2024 року