Press "Enter" to skip to content

Виконавчий комітет міської ради

Виконавчий комітет міської ради утворюється відповідною міською радою на строк її повноважень у складі міського голови, заступника (заступників) міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, а також керівників відділів, управлінь й інших виконавчих органів міської ради, інших осіб. До складу виконавчого комітету міської ради входить також за посадою секретар відповідної ради.

Очолює виконавчий комітет міський голова. Після закінчення повноважень міського голови, міської ради, її виконавчий комітет здійснює свої повноваження до формування нового складу виконавчого комітету.

Кількісний склад міськвиконкому визначається самостійно відповідною міською радою, а його персональний склад затверджується міською радою за пропозицією міського голови.

Основною формою роботи міськвиконкому є його засідання, які скликаються міським головою, а у разі його відсутності чи неможливості здійснення ним цієї функції — заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць, і є правомочними, якщо в них бере участь більше половини від загального складу виконавчого комітету.

СПИСОК ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

1. Полікровський Р.С.
2. Напованець Р.П.
3. Присяжнюк О.А.
4. Опалюк М.Я.
5. Панасюк В.Д.
6. Ваверчак І.В.
7. Демчук В.Р.
8. Дмитришин Ю.В.
9. Синчишин В.Д.
10. Синейко Я.E.
11. Синчишин А.Д.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *