У ЦНАПі Збаразької міської ради здійснюється прийом громадян спеціалістами Збаразького Сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області щовівторка та щочетверга з 9.00 до 13.00 години.
До відома!!!
Читайте також ГОЛОВНАІнші публікації категорії ГОЛОВНА »
Читайте також ЦНАПІнші публікації категорії ЦНАП »
- Увага!!! В ЦНАПі 1, 2, 3, 4, 5 липня 2024 року проводитиметься прийом заяв на компенсацію витрат щодо тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб за червень місяць 2024 року
- Увага!!! В ЦНАПі 3, 4, 5 червня 2024 року проводитиметься прийом заяв на компенсацію витрат щодо тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб за травень місяць 2024 року