Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади психолога

Збаразька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади психолога (1 штатна одиниця, на час відсутності основного працівника)  Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Збаразької міської ради (далі – Центр) з оплатою праці відповідно до штатного розпису Центру, затвердженого рішенням сесії Збаразької міської ради.

Посаду психолога  Центру може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу психологічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), організаторські здібності, моральні якості та стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до загального відділу Збаразької міської ради наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу психологічну освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заяву про відсутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, мають право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

1. складання кваліфікаційного іспиту за напрямами:
  2. знання законодавства у сфері освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», та інших нормативно-правових актів;
  3. знання основ педагогіки та психології;
  4. надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування, проведення співбесіди;

Строк подання документів для участі в конкурсі – 30 календарних днів з дня оприлюднення даного оголошення. Документи можна подати за адресою – м. Збараж, вул. Б.Хмельницького, 4, телефон для довідок – 03520 21412, e-mail: info@zbarazh-rada.gov.ua; особа, яка уповноважена надавати додаткову інформацію про проведення конкурсу – директор Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Збаразької міської ради Герасимчук Олександр Євгенович (0986029304).