ОГОЛОШЕННЯ про запровадження в адміністративній будівлі Збаразької міської ради обмежувальних заходів

УвагаВажлива інформація!

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції, виконавчий комітет Збаразької міської ради повідомляєпро запровадження в адміністративній будівлі Збаразької міської ради обмежувальних заходів.

Надання послуг щодо:

• реєстрації місця проживання особи;
  • зняття з реєстрації місця проживання особи;
  • видача довідок про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання;
  • видача довідок щодо наявності земельних ділянок

буде проводитися лише за попередньою консультацієюіз посадовими особами Збаразької міської ради за номером (03550) 2-14-12 та моб.тел. 0683678665

З приводу прийняття заяв, звернень (скарг) громадян повідомляємо, що дані звернення громадянам необхідно оформляти письмово та направляти поштою, залишати у скринці для заяв, скарг і пропозицій або направляти електронною поштоюinfo@zbarazh-rada.gov.ua. У разі крайньої необхідності можна телефонувати за номером (03550) 2-14-12 та моб.тел. 0683678665.

Цінуйте своє здоров’я та здоров’я оточуючих!!!