Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг на вивезення побутових відходів на території Збаразької міської територіальної громади

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Збаразької міської ради Тернопільської обл., м. Збараж, вул. майдан І.Франка, 1.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради від 13.07.2023 № 187.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

3.1. Місце: 47302, Тернопільська обл., м. Збараж, майдан І.Франка, 1.

3.2. Дата: 14.08.2023 року.

3.3. Час: 14 годин 00 хвилин

3.4. Берекета Галина Володимирівна – начальник управління регіонального розвитку Збаразької міської ради, тел. (068) 030-53-39.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців;

– наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання, зберігання та перевезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних, побутових відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях розміщених у межах певної території Збаразької міської територіальної громади;

– вартість надання послуг з вивезення побутових відходів;

– досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил;

– наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозиції щодо залучення співвиконавців).

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів.

Послуги з вивезення побутових відходів надаються на всій територіїЗбаразької міської територіальної громади населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам. Загальний обсяг надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у населених пунктах громади, становить 8 тис. тонн в рік (24 тис. м³).

Вивезення побутових відходів буде проводитись за межі Збаразької міської територіальної громади.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів.

Перелік населених пунктів, що входять до складу територіальної громади: м. Збараж, с. Базаринці, с. Верняки, с. Залужжя, с. Старий Збараж, с. Тарасівка, с. Чорний Ліс, с. Чернихівці, с. Івашківці, с. Ліски, с. Киданці, с. Стриївка, с. Травневе, с. Колодно, с. Болязуби, с. Глинчуки, с. Нижчі Луб’янки, с. Вищі Луб’янки, с. Новий Рогівець, с. Максимівка, с. Чагарі-Збаразькі, с. Гори-Стрийовецькі, с. Грицівці, с. Кретівці, с. Гніздичне, с. Чеснівський Раковець, с. Хоми, с. Заруддя, с. Олишківці, с. Витківці, с. Доброводи, с. Чумалі, с. Опрілівці, с. Новики, с. Зарубинці, с. Красносільці, с. Розношинці, с. Мусорівці, с. Зарудечко, с. Капустинці, с. Капустинський Ліс, с. Малий Глибочок, с. Іванчани, с. Мала Березовиця, с. Кобилля, с.Синява, с. Синягівка, с. Шили, с. Добромірка, с. Діброва, с. Шимківці, с. Решнівка, с. Шили та с. Карначівка.

Площа населених пунктів територіальної громади – 599, 6 км2.

Кількість багатоквартирних будинків – 67, в тому числі 16 будинків з п’ятьма поверхами. Із загальної кількості багатоквартирних будинків 54 знаходяться у м. Збараж, 1 – с. Чернихівці, 1 – с. Максимівка, 2 – с. Колодне, 1 – с. Нижчі Луб’янки, 2 – с. Доброводи, 4 – с. Зарубинці, 1 – с. Добромірка, 2 – с. Синява. У будинках наявна каналізація, водо- та газопостачання, відсутні сміттєпроводи.

Кількість домогосподарств (дворів) у кожному населеному пункті та загалом в територіальній громаді – 13 726 домогосподарств.

Кількість населення територіальної громади – 38 915.

Кількість підприємств, фермерських господарств, які діють на території громади – 126.

Кількість закладів торгівлі та харчування, які діють на території громади – 88.

Кількість відділень банків, які діють на території громади – 2.

Кількість підприємств, що надають послуги зв’язку на території громади -1.

Кількість та види закладів охорони здоров’я – 35 (лікарні – 1, амбулаторії – 12, аптеки – 22).

Кількість та види, перелік закладів освіти – 45 (заклади загальної середньої освіти – 23, заклади дошкільної освіти – 19, заклади позашкільної освіти – 2, дитяча юнацько-спортивна школа – 1).

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами.

Місцем видалення відходів, що використовується під накопичення побутових відходів є полігон (сміттєзвалище) твердих побутових відходів.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій – Тернопільська область, м. Збараж, майдан І.Франка, 1.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 10 год 00 хв 14.08.2023 року.

З рішення виконавчого комітету міської ради від 13.07.2023 № 187 можна ознайомитися у Збаразькій міській раді (м. Збараж, майдан І.Франка, 1, ІІ поверх адмінбудівлі).