Проекти рішень виконавчого комітету Збаразької міської ради

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про надання __________________ _____________ та _______________ статусу дітей,позбавлених батьківського піклування

Проекти рішень виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про доцільність призначення опікунами”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про надання дозволу на видалення зелених насаджень”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про організацію та проведення  в громаді свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про внесення змін до додатку 2 до рішення виконавчого комітету від 25 лютого 2021 року № 37”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.11.2021 № 353 “Про виділення грошової допомоги жителям Збаразької громади””

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про дозвіл на проведення заходів компанії ТОВ «Реал-Дніпро Плюс»

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про надання дозволу на отримання соціальної послуги”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Збаразькоїміської териріальної громади”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про участь в ярмрку”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про розміщення зовнішньої реклами (вул. Грушевського, м. Збараж)”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про розміщення зовнішньої реклами (вул. Чорновола, м. Збараж)”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про анулювання адреси”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про схвалення бюджету Збаразької міської територіальної громади на 2022 рік”