Проекти рішень 21 сесії Збаразької міської ради VIІI скликання

1. Проект рішення “Про внесення змін до бюджету Збаразької міської територіальної громади на 2023 рік”
    Додаток 2
    Додаток 3
    Додаток 4
    Додаток 5
  2. Проект рішення “Про внесення змін до Положення про управляння економіки та залучення інвестицій Збаразької міської ради”
  3. Проект рішення “Про затвердження Програми підтримки Державної установи “Збаразька виправна колонія (№63)” на 2023-2024 роки щодо реконструкції очисних споруд”
    Додаток 1
  4. Проект рішення “Про затвердження Програми підтримки державної установи “Збаразька виправна колонія (№63)” на 2023 -2024 роки щодо модернізації інженерно-технічних засобів охорони і реалізації заходів з дотримання пожежної безпеки в установі”
    Додаток 1
  5. Проект рішення “Про затвердження Програми підтримки громадян, які мобілізовані на службу в Збройні Сили України на 2023-2024 роки”
    Додаток 1
  6. Проект рішення “Про передачу комунальній установі “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради житлового приміщення”
  7. Проект рішення “Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2022 рік”
    Додаток 1
  8. Проект рішення “Про затвердження в новій редакції статуту Збаразької дитячо-юнацької спортивної школи”
  9. Проект рішення “Про звільнення від сплати орендної плати за договорами оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Збаразької міської ради”
  10. Проект рішення “Про затвердження у новій редакції Статуту та структури комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради”
  11. Проект рішення “Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Збаразька центральна лікарня” Збаразької міської ради за 2022 рік”
  12. Проект рішення “Про доповнення Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ “ЦНАП” Збаразької міської ради”
  13. Проект рішення “Про затвердження доповненого Переліку адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця відділу “ЦНАП” Збаразької міської ради”
  14. Проект рішення “Про внесення змін до рішення Збаразької міської ради від 29 грудня 2022 року № VIII/20/35”
  15. Проект рішення “Про безоплатну передачу вугілля з балансу управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради на баланс комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради”
  16. Проект рішення “Про Порядок затвердження Стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти, що належить до комунальної власності Збаразької міської ради”
  17. Проект рішення “Про внесення змін до складу конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Збаразької міської ради”
  18. Проект рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2022 року №VIII/20/29 “Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік””
  19. Проект рішення “Про внесення змін до Програми управління побутовими відходами в Збаразькій територіальній громаді на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради №VIIІ/6/29 від 05 березня 2021 року”
  20. Проект рішення “Про намір передачі об’єктів нерухомого майна комунальної власності в оренду та включення їх до Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності”
  21. Проект рішення “Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2022 рік”
    Додаток 1
  22. Проект рішення “Про доповнення положення про старосту”
  23. Проект рішення “Про розроблення детального плану території Габрик І.В.”
  24. Проект рішення “Про розроблення детального плану території Скалецький Н.А.”
  25. Проект рішення “Про скасування рішення Збаразької міської ради №VIII/20/60 від 23.12.2022 року «Про розроблення детального плану території»”
  26. Проект рішення “Про розроблення детального плану території Баранніков Р.О.”
  27. Проект рішення “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам”
  28. Проект рішення “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”
  29. Проект рішення “Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок громадянам”
  30. Проект рішення “Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натуру”