Проекти рішень 24 сесії Збаразької міської ради VIІI скликання

1. Проект рішення “Про затвердження положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Збаразької міської територіальної громади”
  2. Проект рішення “Про затвердження змін до бюджету Збаразької міської територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 19558000000)”
    Додаток 1
    Додаток 2
    Додаток 3
    Додаток 4
  3. Проект рішення “Про затвердження Програми підтримки діяльності Тернопільського районного сектору № 2 філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області з метою покращення профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на період 2023-2024 роки”
  4. Проект рішення “Про внесення змін до рішення Збаразької міської ради від 23.12.2022 № VIII/20/36”
  5. Проект рішення “Про внесення змін до рішення Збаразької міської ради від 05.03.2021 року №VІІІ/6/2”
  6. Проект рішення “Про внесення змін до рішення сесії Збаразької міської ради від 17.12.2021 року № VIII/13/11”
  7. Проект рішення “Про затвердження Програми фінансового забезпечення нагородження почесними відзнаками Збаразької міської ради та її виконавчого комітету на 2023-2025 роки”
  8. Проект рішення “Про внесення змін до рішення Збаразької міської ради від 23.12.2022 № VIII/20/45”
  9. Проект рішення “Про розроблення детального плану території”
  10. Проект рішення “Про затвердження детального плану території”
  11. Проект рішення “Про затвердження детального плану території”
  12. Проект рішення “Про затвердження детального плану території”
  13. Проект рішення “Про розроблення детального плану території”
  14. Проект рішення “Про затвердження детального плану території”
  15. Проект рішення “Про розроблення детального плану території”
  16. Проект рішення “Про розроблення детального плану території”
  17. Проект рішення “Про затвердження детального плану території”
  18. Проект рішення “Про затвердження детального плану території”
  19. Проект рішення “Про передачу комунального майна з балансу комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради на баланс комунальної установи “Центр культури і дозвілля” Збаразької міської ради”
  20. Проект рішення “Про уповноваження на затвердження звітів про оцінку майна”
  21. Проект рішення “Про водонапірні вежі”
  22. Проект рішення “Про дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки”
  23. Проект рішення “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам”
  24. Проект рішення “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”
  25. Проект рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під польовими дорогами та передачу їх в оренду”
  26. Проект рішення “Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки”
  27. Проект рішення “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”
  28. Проект рішення “Про затвердження проекту землеустрою та передача в оренду земельну ділянку”
  29. Проект рішення “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”
  30. Проект рішення “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”
  31. Проект рішення “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь”
  32. Проект рішення “Про внесення змін в рішення сесій Збаразької міської ради №VIII/10/44 від 31.08.2021”
  33. Проект рішення “Про внесення змін в договір оренди землі”
  34. Проект рішення “Про відмову в наданні згоди на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду”