Проєкти рішень 30 сесії Збаразької міської ради VIІI скликання

1. Проєкт рішення “Про затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Збаразької міської ради на 2024-2025 роки”
  2. Проєкт рішення “Про визначення уразливою зоною масив поверхневих вод на території Збаразької міської територіальної громади”
  3. Проєкт рішення “Про внесення змін до Програми підтримки комунального підприємства “Збаразька міська аптека” на 2022-2025 роки”
  4. Проєкт рішення “Про надання дозволу на списання опалювального котла”
  5. Проєкт рішення “Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення “Вуличний комітет “День””
  6. Проєкт рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету Збаразької міської територіальної громади за 2023 рік”
    Додаток 1
  7. Проєкт рішення “Про затвердження Програми сприяння проведення мобілізації на території Збаразької територіальної громади на 2024 рік”
  8. Проєкт рішення “Про затвердження у новій редакції структури комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради”
    Додаток 1
  9. Проєкт рішення “Про передачу в оперативне управління нежитлових приміщень комунальному некомерційному підприємству “Збаразький центр первинної медико-санітарної допомоги “Збаразької міської ради”
  10. Проєкт рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2023 року № VIIІ/29/23 “Про надання соціальних послуг окремим категоріям осіб/сімей за рахунок бюджетних коштів (безоплатно) на 2024 рік””
  11. Проєкт рішення “Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я та соціального захисту Збаразької міської ради в новій редакції”
  12. Проєкт рішення “Про затвердження Положення про службу у справах дітей Збаразької міської ради в новій редакції”
  13. Проєкт рішення “Про затвердження Положення про управління економіки та залучення інвестицій Збаразької міської ради в новій редакції”
  14. Проєкт рішення “Про передачу майна”
  15. Проєкт рішення “Про визначення уразливою зоною масив поверхневих вод на території Збаразької міської територіальної громади”
  16. Проєкт рішення “Про використання автомобіля”
  17. Проєкт рішення “Про надання дозволу на списання”
  18. Проєкт рішення “Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення “Вуличний комітет “День””
  19. Проєкт рішення “Про затвердження договорів”
  20. Проєкт рішення “Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Збаразька центральна лікарня” Збаразької міської ради за 2023 рік”
    Додаток 1
  21. Проєкт рішення “Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення на 2024 рік”
  22. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану території по вул. Лугова”
  23. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану по вул. Просвіти”
  24. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану території по вул. Грушевського”
  25. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану території по вул. Грушевського”
  26. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану території у с. Чернихівці”
  27. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану території по вул. 22 Січня”
  28. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану території у с. Ліски”
  29. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану території у с. Ліски”
  30. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану території у с. Решнівка”
  31. Проєкт рішення “Про розроблення детального плану території”
  32. Проєкт рішення “Про розроблення детального плану території”
  33. Проєкт рішення “Про розроблення детального плану території”
  34. Проєкт рішення “Про розроблення детального плану території”