Рішення сорокової сесії Збаразької міської ради VII скликання від 09.07.2020 р. та результати поіменного голосування

Результати поіменного голосування депутатів сорокової сесії від 09 липня 2020 року

Протокол №41 засідання сорокової сесії Збаразької міської ради VII скликання від 09.07.2020 року

Рішення №VII/40/1 “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Збаразької міської ради з 01 січня 2021 року”

Рішення №VII/40/2 “Про відмову у наданні пільги по сплаті земельного податку”

Рішення №VII/40/3 “Про звернення до Збаразької районної ради”

Рішення №VII/40/4 “Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ “Центр надання адміністративних послуг Збаразької міської ради””

Рішення №VII/40/5 “Про внесення змін в положення про відділ “Служба з перевезення””

Рішення №VII/40/6 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передача їх у власність”

Рішення №VII/40/7 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

Рішення №VII/40/9 “Про дозвіл на складання технічної документації”

Рішення №VII/40/10 “Про розроблення детального плану території земельної ділянки”

Рішення №VII/40/11 “Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Заводська, 65 м. Збаража”

Рішення №VII/40/12 “Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Грушевського М., 145 м. Збаража у власність Шевчуку П. А.”

Рішення №VII/40/13 “Про затвердження розпорядження міського голови”