Рішення сорок першої сесії Збаразької міської ради VII скликання від 18.08.2020 р. та результати поіменного голосування

Результати поіменного голосування депутатів сорок першої сесії від 18 серпня 2020 року

Протокол №42 засідання сорок першої сесії Збаразької міської ради VII скликання від 18.08.2020 року

Рішення №VII/41/1 “Про внесення змін до рішення №VІІ/36/1від 17.12.2019 року “Про міський бюджетна 2020 рік”

Рішення №VII/41/2 “Про затвердження Програми для підтримки людей з важкою нирковою недостатністю, яким необхідно проводити процедуру гемодіалізу”

Рішення №VII/41/3 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передача у власність”

Рішення №VII/41/4 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

Рішення №VII/41/5 “”