Рішення тридцять дев’ятої сесії Збаразької міської ради VII скликання від 03.06.2020 р. та результати поіменного голосування

Результати поіменного голосування депутатів тридцять дев’ятої сесії від 03 червня 2020 року

Протокол №40 засідання тридцять дев’ятої сесії Збаразької міської ради VII скликання від 03.06.2020 року

Рішення №VII/39/1 “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста”

Рішення №VII/39/2 “Про укладання угоди зі Збаразькою районною радою”

Рішення №VII/39/3 “Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік”

Рішення №VII/39/4 “Про надання дозволу на отримання готівки”

Рішення №VII/39/5 “Про списання безнадійної дебіторської заборгованості”

Рішення №VII/39/6 “Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг Збаразької міської ради на 2020-2022 роки”

Рішення №VII/39/7 “Про утворення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Збаразької міської ради, як структурного підрозділу – відділ “Центр надання адміністративних послуг”, затвердження його структури, Положення та графіку роботи”

Рішення №VII/39/8 “Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Збаразької міської ради”

Рішення №VII/39/9 “Про зміни в структурі та штатному розписі міської ради та затвердження положень”

Рішення №VII/39/10 “Про затвердження Положення про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок у місті Збараж”

Рішення №VII/39/11 “Про внесення змінв рішення сесії Збаразької міської ради№ VII/16/4 від 31 травня 2017 року”

Рішення №VII/39/12 “Про приведення у відповідність до вимог законодавства рішення ради №VII/3/9 від 01.02.2016р.”

Рішення №VII/39/13 “Про впорядкування надання та використання земель для городництва”

Рішення №VII/39/14 “Про передачу на баланс МКПпБ “Добробут” будівель та споруд”

Рішення №VII/39/15 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передача у власність”

Рішення №VII/39/16 “Про передачу у власність земельної ділянки”