Рішення ІІ засідання двадцять третьої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 05.07.2023 р. та результати поіменного голосування

Протокол №29 ІІ засідання двадцять третьої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 05.07.2023 р.

Результати поіменного голосування депутатів ІІ засідання двадцять третьої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 05 липня 2023 року

Рішення №VIII/23/36 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами СФГ“Колосок””

Рішення №VIII/23/37 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (паї)”

Рішення №VIII/23/38 “Про внесення змін в рішення сесій Збаразької міської ради №VIII/11/128 від 19.11.2021, №VIII/18/30 від 02.09.2022р”

Рішення №VIII/23/39 “Про внесення змін в рішення сесії Збаразької міської ради №VIII/22/62, №VIII/22/63 від 09.05.2023р.”

Рішення №VIII/23/40 “Про надання дозволу ФГ “Земля” на внесення змін в проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни конфігурації без зміни площі”

Рішення №VIII/23/41 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь СФГ “Колосок””

Рішення №VIII/23/42 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ФГ “Земля””

Рішення №VIII/23/43 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ “ВФ Україна””

Рішення №VIII/23/44 “Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду Дячун Н.Т.”

Рішення №VIII/23/45 “Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки”

Рішення №VIII/23/46 “Про передачу земельної ділянки у власність Романишин І.А.”

Рішення №VIII/23/47 “Про передачу в оренду земельної ділянки “ АДМ Юкрейн””

Рішення №VIII/23/48 “Про передачу в постійне користування земельної ділянки Збаразькому МКППОБ “Добробут””

Рішення №VIII/23/49 “Про поновлення договору оренди на земельну ділянку ТзОВ “Благодар-Агро””

Рішення №VIII/23/50 “Про поновлення договору оренди на земельну ділянку ТзОВ “Благодар-Агро””